BİZ KİMİZ ?

Firmamız 1972 yılında Yurt İnşaat olarak çalışma hayatına İstanbul Levent’te başlamış olup o günden bu yana bulunduğu muhite değer katan projeler üretmiştir. 1995 yılında Yurt Mimarlık İnşaat Turizm ve San. Tic. Ltd. Şti. olarak güncellenen firmamız konularında uzman inşaat mühendisleri ve mimarlardan oluşan kadrosu ile 40 yılı aşan tecrübesini yeni projelere aktarmaya devam etmektedir.

Yurt Mimarlığın sunduğu hizmetler arasında; mimari tasarım, proje ve uygulama hizmetleri, uygulama kontrolörlüğü ve uygulama yönetimi, mekanik, elektrik, inşaat mühendisliği , peyzaj mimarisi, restorasyon, 3 boyutlu tasarım gibi farklı disiplinler arası proje ve uygulama hizmetleri ve gayrımenkul emlak danışmanlığı bulunmaktadır.

Hayata geçirdiği projelerde daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, fonksiyonel ve mekansal ihtiyaçlara uygun, tasarım aşamasından uygulamaya tüm süreçlerde belirlenmiş zaman planına sadık kalarak, özenli bir şekilde çalışmayı prensip edinmiştir.

Konutların yanı sıra, yaşamın tüm alanlarında yer alan, hastane, okul, restaurant, kafe, ofis vb. projeleri de itina ile hayata geçiren firmamız daima tasarladığı yapılarda çevreye duyarlılığı ön planda tutmaktadır.


HİZMETLERİMİZ

YURT MİMARLIK,sadece İstanbul değil, yurt çapında, ticari, kurumsal ve özel müşteri talepleri doğrultusunda her türlü mimarlık, inşaat, tasarım, proje, yatırım ve gayrımenkul danışmanlığı vs konularında, müşterilerinin gereksinimlerini en kısa sürede tespit ve analiz ederek, makul zamanda yerine getirilmesini sağlayabilen uzman bir kadro ile faaliyet göstermektedir.

  • İŞ MERKEZİ
  • OTEL
  • VİLLA & YALI
  • FABRİKA
  • RESTAURANT
  • MAĞAZA & OFİS

BİZİ TAKİP EDİN

Sosyal medya hesaplamızdan'da bizi takip edebilirsiniz